Wyniki kat. Przedszkolaki 2016+


Miejsce Nazwisk i imię Rocznik startowy Nr. startowy Suma punktów
1Maria S.2017110
2Kaja P.201699,5
3Wanda J.201638,85
4Karolina K.201688,8
5Weronika W.201648,5
6Anna I.201657,8
7Magdalena J.20162dys
8Antosia T.20167dys


Wyniki kat. Przedszkolaki 2015


Miejsce Nazwisk i imię Rocznik startowy Nr. startowy Suma punktów
1Maria P.20154210,5
2Alicja C.2015449,75
3Zoja S.2015469,7
4Zuzanna J.2015389,5
5Zofia S.2015809,4
6Malwina K.2015459,3
7Nina W.2015479,1
8Maja T.2015819
9Olivia T.2015398,8
10Gabriela P.2015828,7
10Nikola Ż.2015838,7
12Aleksandra B.2015848,5
12Julia M.2015858,5
14Ilona C.2015408,3
14Joanna N.2015418,3
16Gabriela G.2015788,1
16Alicja R.2015798,1


Wyniki kat. Początkująca 2014


Miejsce Nazwisk i imię Rocznik startowy Nr. startowy Suma punktów
1Weronika Z.20146910,2
2Natalia M.2014779,9
3Anna B.2014749,7
4Maria M.2014369,65
5Amelia D.2014759,6
6Alicja B.2014739,5
7Ewa R.2014379,4
8Apolonia S.2014349
9Gabriela J.2014318,8
10Agata K.2014768,6
11Helena M.2014338,5
11Maja M.2014718,5
13Vanessa P.2014328,4
13Nina B.2014358,4
15Maria K.2014707,6
16Kornelia W.201472dys


Wyniki kat. Początkująca 2013


Miejsce Nazwisk i imię Rocznik startowy Nr. startowy Suma punktów
1Urszula O.20132511,6
2Hanna G.20136810,6
3Zuzia W.20136710,4
4Lena S.2013299,9
4Pola Ś.2013269,9
4Anna K.2013289,9
7Małgorzata K.2013279,8
8Zuzanna S.2013629,6
9Aleksandra O.2013609,4
10Wiktoria S.2013669
11Aleksandra C.2013658,9
12Alicja M.20131258,5
12Lena G.2013248,5
12Zoja P.2013618,5
15Zofia R.2013638,4
16Jagoda F.2013238,2
17Barbara S.2013228,2
18Urszula K.2013218,1
19Matylda W.201330dys
20Hanna M.201359dys


Wyniki kat. Początkująca 2012-


Miejsce Nazwisk i imię Rocznik startowy Nr. startowy Suma punktów
1Julka P.20125511,3
2Oliwia P.20101111,2
3Hanna W.20111811,15
4Alicja S.20101411,1
5Polina H.20125610,9
6Maja K.20125210,8
6Hanna R.20111210,8
6Alicja W.20111610,8
9Hanna Z.20125810,1
10Maja K.2012579,5
10Hanna N.2011209,5
12Izabela W.2012499,4
13Aleksandra Ś.2011179,2
14Małgorzata L.20091889
15Weronika N.2012538,8
16Karolina C.2012518,65
17Lena K.2012488,6
18Wiktoria S.2010158,3
19Wiktoria N.2012548,2
20Zofia R.201113dys
21Maja B.201019dys


Wyniki kat. Indywidualna 2014


Miejsce Nazwisk i imię Rocznik startowy Nr. startowy Suma punktów
1Hanna L.20149816,2
2Barbara N.20149615
3Pola K.201410014,9
4Maria H.201410112,1
5Emilia A.20149710,9
6Kozioł O.20149910,8


Wyniki kat. Indywidualna 2013


Miejsce Nazwisk i imię Rocznik startowy Nr. startowy Suma punktów
1Anna K.201310217
2Pola S.201312416,8
3Maja B.201315114,2
4Maja S.201312614,1
5Kaja I.201310513,6
6Kornelia K.20136413,5
7Ula R.201312913,1
8Kamila K.201310613
9Zuzanna K.201312713
10Emilia B.201310312,7
11Julia K.201310712,5
12Maja P.20131289,3
13Aleksandra D.20131047,9


Wyniki kat. Indywidualna 2012


Miejsce Nazwisk i imię Rocznik startowy Nr. startowy Suma punktów
1Lilianna P.201211117,7
2Zofia K.20128816,8
3Amelka G.20129116,5
4Laura L.201210916,4
5Zofia P.20129515,6
6Nikola C.201210815,5
7Aleksandra R.201211215,3
8Lena P.201211614,4
9Oliwia G.20129012,6
10Alicja S.201211312,3
11Jana K.201211411,6
12Antonina K.20129210,9
13Izabela P.20129310,6
14Hanna R.20128910,2
15Liliana T.20129410,1
16Joanna N.20121158,9
17Sara W.2012110dys


Wyniki kat. Indywidualna 2011


Miejsce Nazwisk i imię Rocznik startowy Nr. startowy Suma punktów
1Nikola K.201114818,1
2Martyna T.201114917,6
3Pola I.201113117,5
4Maja K.201114717,4
5Maja O.20111017
6Lena S.201113516,4
7Zuzanna L.201113216,3
8Diana R.201113816,1
9Emilia N.201113415,4
10Natalia D.201114615,3
11Michalina L.201115415,2
12Maria A.201113614,9
13Natalia S.201115014,7
14Lena S.201113014,3
15Maja F.201115314,1
16Oliwka P.201115514
17Bianca Ł.201113713,8
18Zofia L.201113312,7
19Martyna K.201115212
20Aleksandra S.201113910,8


Wyniki kat. Indywidualna 2010


Miejsce Nazwisk i imię Rocznik startowy Nr. startowy Suma punktów
1Amelia K.201016817,6
2Pola S.201017517,1
3Lenka Ł.201016517
4Alicja S.201014016,9
5Maja W.201015616,8
6Barbara H.201016416,7
7Eryka B.201017616,3
8Alicja G.201017016,1
9Lena R.201016715,7
10Kostrzewa M.201017415,6
11Antonina S.201016315,4
12Izabela K.201017815,2
13Anastazja L.201017714,7
14Maja C.201016114,6
15Julia F.201016213,2
16Łucja C.201017913,2
17Barbara V.201016913,1
18Gabriela W.201016612,6
19Hiacynta I.201018011,8
20Marta P.201018110,6


Wyniki kat. Indywidualna 2009


Miejsce Nazwisk i imię Rocznik startowy Nr. startowy Suma punktów
1Lila M.200922817,6
2Julia B.200919417,5
3Blanka B.200919317,3
4Zofia S.200919517,1
5Laura A.200918716,4
6Wiktoria S.200919216,3
7Gabriela W.200918915,6
8Michalina A.200919015
9Cecylia K.200917114,9
10Justyna K.200915714,4
11Maja K.200919114,4
12Anna S.200919613,1


Wyniki kat. Indywidualna 2008-


Miejsce Nazwisk i imię Rocznik startowy Nr. startowy Suma punktów
1Zuzanna Z.200722017,4
2Tola P.200820716,9
3Zofia G.200814116,7
4Viktoria Z.200817216,6
5Anna G.200722416,6
6Martyna D.200722116,4
7Alicja J.200818316,35
8Barbara K.200820116,3
9Wiktoria F.200515916
10Zofia M.200617315,9
11Alicja M.200821515,6
12Justyna S.200718415,6
13Olga G.200818215,5
14Dominika K.200721915,5
15Zuzanna B.200820315,1
16Olga L.200821715
17Amelia W.200820514,8
18Hanna S.200821414,6
19Wiktoria B.200722214,2
20Alicja C.200820214
21Wiktoria P.200622314
22Amelia G.200820413,5
23Zuzanna T.200722513,3
24Aleksandra K.2008216dys
25Weronika T.2008218dys
26Tosia M.2007158dys


Wyniki kat. Skoki 2011+


Miejsce Nazwisk i imię Rocznik startowy Nr. startowy Suma punktów
1Nikola K.201114821,2
2Lilianna P.201211121,1
3Oksana K.201121120,8
4Martyna K.201115220,7
5Anna K.201310220,6
6Martyna T.201114920,5
7Amelka G.20129120,3
8Kornelia B.201121219,7
9Patryk B.201121319,6
10Zofia K.20128819,5
11Maja B.201315119,3
11Lena S.201113019,3
13Lena S.201113519
14Zofia P.20129518,8
15Barbara N.20149617,8


Wyniki kat. Skoki 2009-2010 Eliminacje


Miejsce Nazwisk i imię Rocznik startowy Nr. startowy Suma punktów
1Michalina K.201017422,2
2Lila M.200922821,5
3Pola S.201017521,2
4Zofia S.200919520,9
4Gabriela W.200918920,9
6Dominika S.200922620,7
7Wiktoria S.200919220,5
8Eryka B.201017619,9
9Blanka B.200919319,7
10Alicja S.201014019,3
11Amelia K.201016819,1
11Ania B.201022719,1
11Maja K.200919119,1
14Lena R.201016718,5
14Anna S.200919618,5
16Barbara H.201016418
17Ryszard S.201020917,6


Wyniki kat. Skoki 2008- Eliminacje


Miejsce Nazwisk i imię Rocznik startowy Nr. startowy Suma punktów
1Adrianna K.200523318
2Alicja C.200820216,8
3Maja O.200423416,7
4Zuzanna P.200723016,6
5Dominika K.200721916,4
6Wiktoria F.200515916
7Amelia A.200723115,9
8Olga G.200818215,8
9Amelia W.200820515,7
10Jakub A.200811815,6
10Viktoria Z.200817215,6
10Antoni P.200620815,6
10Julia K.200622915,6
14Nikola K.200723215,5
15Amelia G.200820415,3
16Zuzanna Z.200722015,3
17Zuzanna B.200820315,2
18Maja K.20085014,1
18Barbara K.200820114,1
28Weronika Z.200714214,1
21Alicja J.2008183dys


Wyniki kat. Skoki 2009-2010 Finał


Miejsce Nazwisk i imię Rocznik startowy Nr. startowy Suma punktów
1Michalina K.201017434,1
2Pola S.201017532,3
3Zofia S.200919531,9
4Gabriela W.200918931,6
5Lila M.200922831,5
6Dominika S.200922630,8


Wyniki kat. Skoki 2008- Finał


Miejsce Nazwisk i imię Rocznik startowy Nr. startowy Suma punktów
1Adrianna K.200523325
2Alicja C.200820223,6
3Maja O.200423423,1
4Dominika K.200721922,8
5Zuzanna P.200723022,2
6Wiktoria F.200515922


Wyniki kat. Chłopcy (układ począt.)


Miejsce Nazwisk i imię Rocznik startowy Nr. startowy Suma punktów
1Antoni W.2015879,2
2Igor B.2015439,1
3Tadeusz P.20131228,8
4Grzegorz M.2015868
5Jan K.201667,5
6Szymon K.2014120dys


Wyniki kat. Chłopcy (układ ind.)


Miejsce Nazwisk i imię Rocznik startowy Nr. startowy Suma punktów
1Aleksander S.201012312,9
2Jakub Z.201111912,6
3Michał N.201212111,8
4Leon W.201311710,5
5Jakub A.2008118dys


Zespoły 2 Dziewczyny Młodsze


Miejsce Nazwisk i imię Rocznik startowy Nr. startowy Suma punktów
1Michalina K.201017423,3
1Pola S.201017523,3
2Barbara H.201016422,9
2Maja B.201315122,9
3Pola I.201113122,5
3Antonina S.201016322,5
4Zuzanna L.201113221,1
4Amelka G.20129121,1
5Nikola K.201114818,7
5Martyna T.201114918,7
6Diana R.201113818,2
6Zofia P.20129518,2
7Hanna L.20149817,1
7Julia F.201016217,1
8Rozalia S.201019915,2
8Maja S.201020015,2
9Zuzanna K.201312714,1
9Natalia S.201115014,1
10Maria A.201113614
10Zuzia W.20136714
11Emilia B.201310312,3
11Nina S.201214412,3
12Pola K.201410012,3
12Kamila K.201310612,3
13Julia K.201310712,1
13Barbara A.201014512,1
14Oliwia G.20129011,4
14Izabela P.20129311,4
15Maria H.201410111,3
15Maja B.20101911,3
16Natalia O.201419811
16Jagoda F.20132311
17Lena P.2012116dys
17Jana K.2012114dys


Zespoły 2 Dziewczyny Starsze


Miejsce Nazwisk i imię Rocznik startowy Nr. startowy Suma punktów
1Maja K.201114720,3
1Zofia M.200617320,3
2Natalia D.201114619
2Cecylia K.200917119
3Maja W.201015618,9
3Justyna K.200915718,9
4Lilianna P.201211118,5
4Weronika Z.200714218,5
5Lena S.201113518,4
5Viktoria Z.200817218,4
6Justyna S.200718418,3
6Alicja J.200818318,3
7Anna K.201310218
7Wiktoria F.200515918
8Alicja S.201014016,5
8Zofia G.200814116,5
9Laura Ł.201018516,4
9Olga G.200818216,4
10Julia K.200814312
10Lena S.20132912
11Weronika P.200618610,5
11Maja C.201016110,5
12Nikole K.brak160dys
12Tosia M.2007158dys


Zespoły 3 Dziewczyny Młodsze


Miejsce Nazwisk i imię Rocznik startowy Nr. startowy Suma punktów
1Barbara H.201016415
1Maja B.201315115
1Maja W.201015615
2Diana R.201113814,1
2Zofia P.20129514,1
2Alicja G.201017014,1
3Maria A.20111369,8
3Zuzia W.2013679,8
3Karolina K.20112109,8
4Zuzanna K.20131279,6
4Natalia S.20111509,6
4Lena P.20121169,6


Zespoły 3 Dziewczyny Starsze


Miejsce Nazwisk i imię Rocznik startowy Nr. startowy Suma punktów
1Justyna K.200915718
1Justyna S.200718418
1Alicja J.200818318
2Pola I.201113117,4
2Antonina S.201016317,4
2Tola P.200820717,4
3Lena S.201113516,7
3Viktoria Z.200817216,7
3Zuzanna Z.200722016,7


Copyright © Talent Akrobatyczny 2021